Logo
Print this page

Pozvánka na jarní dvoudenní TTT2018

Zveme Vás na další cestu za industriálními zážitky! Jarní výjezdní exkurze nás 19. a 20. 4. zavede do pohraničního kraje tradičně nazývaného Sudety. První den nás čeká aktuální propojení strojařiny s mechatronikou a číslicově řízenými stroji: v trutnovském závodě koncernu Continental uvidíme výrobu turbodmychadel, čerpadel, ventilů a dalšího příslušenství moderních motorů, v Novém Městě nad Metují si ve firmě Ammann prohlédneme jak vznikají těžké stavební stroje. Další den začne seznámením s potravinářskou technologií - produkcí "tekutého chleba" v automatizovaném provozu náchodského pivovaru Primátor. Letošní "osmičkový" rok republiky si pak připomeneme návštěvou pohraniční dělostřelecké tvrze Dobrošov. Ta je částí rozsáhlého, technicky dokonalého pevnostního systému, jenž byl na podzim 1938 připraven bránit Československo proti hitlerovskému Německu.
Přihlášku na TTT si můžete stáhnout zde v sekci webu.

Ubytování účastníků TTT je s polopenzí zajištěno v pohodlném hotelu Vápenka v Horním Maršově. Autobusovou dopravu má na starosti firma Busfrape. Cena pro přihlášené studenty je 1000,- Kč. Platit se bude v hotovosti zároveň s odevzdáním vyplněné přihlášky paní prof. Lindě Kohútové v kabinetě 309; prosíme Vás o to nejpozději do úterka 10.4.2018. Cena jako obvykle zahrnuje dopravu, ubytování, večeři, snídani a také vstup na placené prohlídky. Akci finančně podpoří i SRPŠ.

Sraz účastníků bude ve čtvrtek 19.4. v 6:30 před budovou školy Na Třebešíně, plánovaný návrat v pátek 20.4. mezi 16 - 17 hod. tamtéž.
S sebou je třeba vzít: svačinu, platné osobní doklady, mobilní telefon, přiměřenou hotovost na průběžné občerstvení, psací potřeby, oblečení určitě v teplejší variantě a pevnou uzavřenou obuv.

Last modified onúterý, 13 březen 2018 22:35
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.