Logo
Print this page

Pozvánka na podzimní dvoudenní exkurzi TTT 2018 - tentokrát na jih

Zveme třebešínské studenty na další cestu za industriálními zážitky! Podzimní výjezdní exkurze nás 6. a 7. 11. 2018 zavede na Táborsko a Příbramsko. První den nás čeká návštěva renomované strojírny KOVOSVIT MAS, A.S., která má za sebou téměř 80 letou tradici výroby obráběcích strojů pro letecký, automobilový, strojírenský i energetický průmysl.

Dále navštívíme společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. v Soběslavi, která se zaměřuje na výrobu komponent pro golfová vozidla, nákladní automobily, manipulační techniku, spotřební techniku, polygrafický a textilní průmysl, dřevoobráběcí či obráběcí stroje, hydraulické a filtrační systémy. Druhý den si prohlédneme autentický areál Muzea obětí komunismu a dějin uranového hornictví Památníku Vojna u Příbrami a čtvrtá exkurze je zatím v jednání. Cena letošní TTT je 200,- Kč s přispěním dotace HMMP pro podporu odborného vzdělávání. V ceně je doprava najatým autobusem, nocleh s polopenzí v obci Hlavatce a vstupné.

Přihláška je k dispozici v příloze e_mailu, který byl zaslán studentům nebo zde v sekci Ke stažení. Přihlášky s platbou v hotovosti odevzdávejte v kabinetě č. 309. Mgr. Lindě Kohútové.
Sraz účastníků bude v úterý 6.11. v 6:30 před budovou školy Na Třebešíně, plánovaný návrat ve středu 7.11. mezi 16 - 17 hod. tamtéž.
S sebou je třeba vzít: svačinu, platné osobní doklady, mobilní telefon, přiměřenou hotovost na průběžné občerstvení, psací potřeby, oblečení v teplejší variantě, pevnou uzavřenou obuv a čepici.

Last modified ončtvrtek, 25 říjen 2018 00:12
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.